Czym są BOXy tradingowe: Basic, Advanced, PRO

Wielomonitorowe stanowiska tradingowe: Basic, Advanced, PRO przygotowane są dla inwestorów oraz traderów, którzy pragną otrzymać produkt przetestowany oraz sprawny, obsługujący określoną liczbę monitorów.

Zestawy przygotowane są pod wymogi tradera zarówno pod kątem wymagań sprzętowych i szybkości jak również ilości obsługiwanych monitorów. Oczywiście, możesz zacząć trading na laptopie. Jednak nigdy nie dorówna to szybkości oraz funkcjonalności jaką możesz osiągnąć dzięki zestawowi wielomonitorowemu.

Dlaczego potrzebny Ci jest komputer przystosowany do tradingu?

Produkowane przez nas zestawy zapewniają szybkość, jakość oraz przyjemność korzystania ze sprzętu, który przygotowany jest specjalnie pod wymogi tradingowe. Dzięki szybkości działaniu, trader maksymalizuje swoje szanse powodzenia na rynku oraz usprawnia szybkość podejmowania decyzji w czasie rzeczywistym.

Głównymi zaletami BOX'ów tradingowych jest ich szybkość, wielomonitorowa obsługa oraz niezawodność. Warto pamiętać, że bezawaryjność oraz stabilność działania sprzętu to kluczowe cechy, stanowiące podstawę w momencie składania oraz egzekucji zleceń. W przypadku korzystania z przestarzałego sprzętu masowej produkcji, opóźnienia tzw. slippage, czyli czas w jakim widzicie realizowane/składanie zlecenia, w stosunku do tego co dzieję się w czasie rzeczywistym, bywa naprawdę duże. Mówimy tu o ułamkach sekundy lub sekundach, jednak w przypadku tradingu mają one kolosalne znaczenie.

Dla porównania, warto włączyć ten sam mecz transmitowany w czasie rzeczywistym na dwóch różnych telewizorach aby przekonać się o różnicy w czasie transmitowanego obrazu.

Tak jak sportowcy grając korzystają z najlepszych butów oraz piłek; tak samo trader powinien korzystać z najlepszego hardware do tradingu.

Dlaczego PC Trader BOX, a nie komputer ze sklepu

Jesteśmy również traderami posiadającymi wieloletnie doświadczenie na rynku. Wiemy doskonale co jest potrzebne w komputerze aby usprawnił się nasz trading. Dzięki przetestowaniu olbrzymiej liczby podzespołów dostosowaliśmy kryteria doboru zachowując rozsądny umiar w cenie, ale otrzymując satysfakcjonującą jakość działania.

Lepiej kupować nowy sprzęt co 2 lata, byle tylko zaoszczędzić? A może lepiej kupić porządny sprzęt raz, a następnie cieszyć się jego działaniem.

Oszczędność

Nawet sprzęt najlepszych renomowanych firm niekoniecznie musi Ci zapewnić to czego faktycznie potrzebujesz w codziennym tradingu. My skupiamy się na tych podzespołach, które odgrywają faktyczną rolę w działaniu sprzętu, dostosowanego do tradingu.

Biorąc pod uwagę koszt, nie będzie się on różnił zbytnio od sprzętów oferowanych przez firmy produkujące masowo komputery na rynek. Dodatkowo pominiesz koszty poboczne związane ze słabym sprzętem - opóźnienia w realizacji zleceń, powolne działanie komputera itp.

Z czego składają się BOXy?

Wszystkie nasze zestawy składają się z komputera, który zapewnia:
- stabilność oraz bezawaryjność
- wysokiej klasy płyty głównej
- określonego poziomu pamięci RAM
- szybkiego procesoru
- obsługę wielumonitorów (uzależnione od wybranej konfiguracji)
- dysku SSD

W zależności od wybranej konfiguracji istnieje możliwość rozbudowania stanowiska pod Twoje własne kryteria, które warunkują: szybkość procesora, ilość RAM, wielkość dysku, jak i liczbę obsługiwanych monitorów.

Zgodnie z wybraną konfiguracją klient dobiera określony uchwyt wielomonitorowy jak i określoną liczbę monitorów, które pragnie wykorzystywać w wybranym zestawie.

Jaki BOX wybrać?

Procesor określa szybkość działania komputera. Traderzy potrzebują szybkiego i sprawnego sprzętu aby analizować wykresy, kwotowania, testować algorytmy czy korzystać z innych programów wspierających trading. Biorąc pod uwagę stale rozwijający się rynek oferujemy traderom kilka możliowści wyboru, uzależnione od budżetu przeznaczone na stanowisko tradingowe.

Z punktu widzenia tradera polecamy stanowiska posiadające procesor Intel i7-4770 jako najlepszy wybór. Przy zestawach podstawowych Basic oraz Advanced istnieje możliwość wyboru procesora i3 lub i5, jednak pamiętajmy przy dokonaniu decyzji o tym, że procesory te za 2-3 lata będą już zdecydowanie odbiegać od wymogów rynku.

W naszych zestawach nie znajdziesz procesorów przestarzałych, które nieraz oferowane są jako tańszą alternatywę: stare pentiumy, celerony. Pamiętaj, ten sprzęt nigdy nie będzie wystarczający dla tradera.

Każdy z zestawów obsługuje określoną maksymalną liczbę monitorów. Zgodnie ze złożonym zamówieniem liczba obsługiwanych monitorów jest ustalana z góry; natomiast od klienta zależy już liczba fizycznie podłączonych. Np. istnieje możliwość zamówienia zestawu, który będzie obsługiwał do 8 monitorów, jednak w momencie zamawiania klient potrzebować będzie tylko 4 fizyczne monitory. Dodatkowa rozbudowa może nastąpić w przyszłości, ale stanowisko będzie już na to przygotowane.

Formy płatności

Szczegóły składania zamówienia oraz dokonywania płatności dostępną są w regulaminie.

Koszty dostawy

Koszt dostawy potwierdzany jest po wstępnym złożeniu zamówienia - na podstawie wielkości zamawianych zestawów, sprzętu. Orientacyjne koszty dostawy poszczególnych zestawów, uchwytów można znaleźć: tutaj.

Faktura VAT

Do wszystkich produtków wystawiamy faktury VAT.

Jak długo należy oczekiwać na wysyłkę zamówienia?

Czas oczekiwania uzależniony jest od wielkości zamówienia. Sprzęt wysyłany jest maksymalnie do 3 tygodni od momentu podpisania umowy oraz dokonania przelewu. W przypadku większych zamówień termin realizacji ustalany jest indywidualnie. Wysyłka dokonywana jest za pośrednictwem DHL, od klienta wymagany jest podpis w momencie odebrania przesyłki.

Nie znam się na komputerach. Czy dam radę sam podłączyć otrzymany sprzęt?

Wysyłane sprzęty są już w pełni przygotowane do wykorzystania. Klientowi pozostaje: montaż uchwytu, przykręcenie monitorów oraz podpięcie kabli do komputera oraz listwy zasilającej. Aby ułatwić montaż, przygotowaliśmy serię filmów instruktażowych, które udostępniane są wszystkim klientom.

Podręcznik użytkownika

Do każdego zestawu wielomonitorowego dostarczany jest podręcznik użytkownika, w którym zawarta jest dokumentacja zakupionego sprzętu.

Dla kogo Trader BOXy?

Trader BOXy drogą online oferowane są dla firm oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Konsumenci (czyli osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej) mogą zamówić Stanowiska w naszych biurach stacjonarnych.

Testreveal

df gfdg dfg dfg dfg dfg dfg

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.

  or   Załóż swoje konto!

Nie pamiętasz hasła? |  Nie pamiętasz nazwy?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×